En iyi fiyat garantisiyle...

Profesyonel hazırlanmış, kurumsal web tasarıma en iyi fiyat garantisiyle sahip olun. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web sitenizde tanıtın.

Web Tasarım Samsun
Web Tasarım

Her işletmenin internette bir kitlesi vardır. Profesyonel hazırlanmış web sitesi kullanıcılarınıza işe yarar çözümler üretir, marka imajınızı bir adım ileri taşır.

İşetmeler için web tasarım, kurumsal marka imajı ve müşterilerine sunduğu online çözümlerin ne kadar etkili olduğunun farkındayız. Bu sebeple Atelye digital ekibi olarak hazırladığımız her web tasarım'da kurumsal kimliğinizi ve marka imajınızı bir adım ileri taşımayı amaçlıyor, size özel kalıcı çözümler üretmeye çalışıyoruz.

web tasarım

Web sitesi hazırlanma aşamaları;

Web Tasarım Samsun

Analiz

Web tasarım İçeriği, amacı ve hedef belirleme.

Web Tasarım Samsun

Tasarım

Grafik tasarımi,
konsept oluşturma.

Web Tasarım Samsun

Uygulama

Tasarımların
kodlanması ve yazılım entegrasyonu.

Web Tasarım Samsun

Sonuç

Hazırlanan içeriğin entegrasyonu ve seo optimizasyon.

Özellikleri inceleyin;

Web Tasarım Samsun

1) Analiz

Web sitenizin işinize etkisi nedir?

İlk olarak Web sitenizin işinize doğrudan etkisini, aktarılmak istenen içeriği, web sitenizde sunmak istediğiniz online çözümleri analiz ediyoruz. Belirlenen içeriklerden yola çıkarak web tasarım için iş fikri belirliyor ve size özel bir konsept oluşturuyoruz. Oluşturduğumuz konsept, web tasarım'da kullanılması planlanan tüm iş fikirlerini, teknoloji alt yapısını, kullanıcıların beklentilerini ve tasarım kalitesine aynı anda cevap verebilen yapıda planlanıyor ve çalışmaya başlıyoruz.

Web Tasarım Samsun

2) Tasarım

Modern bir web tasarıma sahip, interaktif bir işletme olmak ister mi siniz?

Aktarılmak istenen içeriği, iş fikrini ve kurumsal kimliğinizi bir araya getiren modern bir web tasarım çalışması hazırlıyoruz. Ürün veya hizmetlerinizi daha açıklayıcı hale gerimek için profesyonel sektörel fotoğraflar kullanıyoruz. Kurumsal kimliğinizi daha interaktif bir yapıya taşıyoruz. Hazırladğımız web tasarım çalışmasını sizinle paylaşarak iş birliği içinde çalışıyor, onayınızını alarak, fikir birliği çerçevesinde ilerliyoruz.

Web Tasarım Samsun

3) Uygulama

Web sitenizi sürekli güncel tutmak istermisiniz??

Hazırladığımız web tasarım projesini güncel yazılım teknolojisi olan HTML5 kullanarak kodluyoruz. Ürün veya hizmetlerinizi özel açıklayıcı ugulamalar geliştiriyor, arama motoru dostum yazılım alt yapıları kullanıyoruz. Microsoft .Net teknolojisİ ile geliştirilmiş admin paneli ile web tasarımı birleştirerek sağlıklı alt yapılar sunuyoruz. Web sitenizi hazırladğımız bu admin paneli sayesinde sürekli olarak hiçbir ek bilgi gerektirmeden kolayca güncellemenizi sağlıyoruz.

Web Tasarım Samsun

4) Sonuç

Google ve diğer arama motorlarında kolayca görüntülenmek istemez misiniz?

Hazırladığımız web tasarım projesinin tamamlanmış olması sonuca ulaştığımız anlama gelmez. Google ve diğer arama motorlarında kolayca bulunabilmeniz ve sitenizin trafiğini oluşturmanız için optimizasyon yapılması gerekir. Bulunduğunuz sektör analiz edilir, ürün ve hizmetleriniz incelenir ve size özel benzersiz içerikler, metinler görsel medya ürünleri siteye entegre edilir. Seo hizmeti web tasarım projesinin en önemli aşamalarından biridir. Atelye digital ekibi olarak içeriklerinizi kusursuzca hazırlayarak, web sitenizden en etkili geri dönüşü sağlayabilmeniz için seo hizmetini birebir çalışarak hazırlıyoruz. Talep ederseniz bu aşamada internet reklamcılığı hizmeti ek ücret talep etmeden sağlıyoruz.

Teknik Destek Hizmeti

Sürekli olarak ücretsiz teknik destek alın.

Üstlendiğimiz her web tasarım kendi ürünümüzdür. Bize göre hizmet bu ürünü teslim aldığınızda anda başlar. Web tasarım Hizmetimizden en iyi sonucu alabilmeniz için sürekli olarak iletişim içerisinde, ürünlerimizi destekliyoruz.

Telefon, mail ve birebir teknik destek hizmeti alarak sürdürülebilir hizmet anlayışını getiriyoruz. Bizim için web sitelerinin sürekli güncel olarak kullanılması, çözüm ortağı olamanın temel kuralıdır.

Samsun Web Tasarım,Samsun İnternet Tasarım,Samsun Davetiye Ürünleri