Kurumsal Seo optimizasyon

Seo optimizasyon ( Search Engine Optimization ) ile web sitenizi rakiplerinizden bir adım ileri taşıyın.

Seo
Seo Optimizasyon

Kurumsal Seo desteği ile web sitenizi rakiplerinizden bir adım ileri taşıyın.

Seo optimizasyon ( Search Engine Optimization ) hizmeti alarak ürün veya hizmetlerinizi, google ve diğer arama motorları sıralamalarında üst sıralarda yeralmasını sağlayabilirsiniz. Web sitenizin üst sıralarda yeralması hem web sitenizin ziyaretçi saysını artırır, hem de yeni müşteriler eklemenizi sağlar.

Atelye digital ekibi olarak bulunduğunuz sektör, ürün ve hizmetleriniz analiz edilerek, google araştırmaları sonrası size özel içerikler ve alt yapı çalışamaları yapılarak arama motorlarında üst sıralara taşınması konusunda profesyonel destek veriyoruz.

Seo optimizasyon sürekli birlikte çalışma şartıyla gerçekleştiği için içerik sağlayıcı hizmeti desteği alarak sürekli olarak web sitenizi güncel tutabilirsiniz.

Seo

Seo Optimizasyon Çalışma Planı;

Seo

Analiz

Bulunduğunuz sektör, ürün ve hizmetleriniz analiz edilir.

Seo

Araştırma

Arama motoru kayıtları, rakipleriniz ve anahtar kelimeler tespit edilir,

Seo

Uygulama

İçerikler hazırlanır, link inşaası gibi alt yapı çalışamaları hazırlanır.

Seo

Takip

Hedefler gerçekleştikten sonra düzenli olarak takip edilir,

Özellikleri inceleyin;

Seo

Analiz

Arama motoru optimizasyonu için bulunduğunuz sektör incelenir. Ürün ve hizmetleriniz detaylı olarak analiz edilir. Bilinen tüm özellikleri, üretim durumu, alıcı kitlesi, satış ağı ve tüketici grupları incelenir. Bu sonuçlar dikkate alınarak kitle ile web sitenizi buşuturabilecek hedefler belirlenerek somut verilere ulaşılır. Bu veriler web siteniz için olabilen en iyi sonucu içermektedir.

Seo

Araştırma

Arama motoru kayıtları incelenirek anahtar kelimenizin rekabet durumu ve değeri belirlenir. Rakip işletmeler, yaptıkları çalışmalar incelenir. Web siteniz arama motorlarına uygun olarak hazırlanır veya düzenlenir. İncelenen tüm veriler planlı ve kontrollü olarak hazırlanır.

Seo

Uygulama

Alınan tüm veriler web sitenize işlenir. Ürün ve hizmetlerinize ait tüm açıklayıcı bilgiler sitenize entegre edilir. Görsel medya ürünleri yeniden adlandırılır. Web sitenizin alt yapısı destek uygulamalarla güçlendirilir ve sayfalar arasında bağlantılar içeren link inşaası uygulanır.

Seo

Takip

Tüm çalışamalar ve uygulamalar tamamlanarak beklenen hedeflere ulaşmak için düzenli olarak güncellemeler yapılır. Hedefe ulaşıldıktan sonra yapılması gereken sahip oladuğunuz sıralamayı korumaktır. Bu aşamada düzenli olarak içerik sağlamak gerekir. Atelye digital ekibi olarak talep ederseniz bu konuda profesyonel destek alabilirsiniz.

Teknik Destek Hizmeti

Sürekli olarak ücretsiz teknik destek alın.

Seo Optimizasyon hizmeti ile ilgili sürekli olarak ücretsiz teknik destek talep edebilirsiniz. Seo hizmeti sürekli güncelleme ve takip gerektiren bir hizmet olduğu için talep ederseniz atelye digital web tasarım yada e-ticaret siteniz için içerik hazırlayabilir. İçerik konusunda lütfen bizimle iletişime geçin.

Samsun Web Tasarım,Samsun İnternet Tasarım,Samsun Davetiye Ürünleri